Lider Mutfak | Dekorasyon

Anasayfa

Hakkımızda
Kuruluş: 1989

LİDER MUTFAK HAKKINDA

1989 yılından beri Muğla'nın Fethiye ilçesinde faaliyet gösteren Lider Mutfak, hazır mutfak ve mobilya üretimi konusunda bölgenin öncü firmasıdır. İç mimarlık hizmetleriyle birlikte, sizlere özel tasarımlarla hayalinizdeki mobilyaları üretiyoruz. 30 yıl aşkın bir süredir, binlerce evin mutfak ve mobilyalarını tasarlayıp üretmekten büyük mutluluk duyduk. Müşterilerimize özel tasarım ve üretim çözümleri sunarak, yaşam alanlarınızı daha fonksiyonel, estetik ve konforlu hale getirme misyonumuzu sürdürüyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana, köklü bir geçmişe ve sektörde edindiğimiz geniş bilgi birikimi ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. 2007'den itibaren, ahşap pencere, kapı ve doğrama imalatı alanında da faaliyet gösteren Masif Pencere ile Türkiye genelinde büyük projelere imza atıyor, İstanbul, İzmir, Antalya, Kütahya, Isparta, Gaziantep gibi illerdeki projelerimizle adımızdan söz ettiriyoruz. Ayrıca, Fransa ve Yunanistan gibi ülkelere ihracat yaparak uluslararası alanda da başarılarımızı pekiştiriyoruz.

Mimar R. Eymen Çakal ve inşaat mühendisi H. Enes Çakal liderliğindeki 2. nesil yönetim kadromuzla, yenilikçi mimarlık ve sağlam mühendislik yaklaşımlarıyla, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. 2014 yılından bu yana mühendislik, mimarlık ve inşaat alanlarında da faaliyet göstererek, müşterilerimize kompleks projelerde kapsamlı ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

Hizmetlerimiz arasında; hazır mutfak, mobilya, otel odası, yatak odası, çocuk odası, giyinme odası, banyo dolabı, ahşap pencere, kapı, merdiven, panjur sistemleri, Amerikan panel kapı ve yangına dayanıklı yanmaz kapı (otel ve yurt odaları için zorunlu olan modeller) imalatı, montajı ve satışı yer almaktadır.

Lider Mutfak olarak, her bir projeyi, müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için bir fırsat olarak görüyor, yenilikçi tasarım ve mühendislik çözümlerimizle yaşam alanlarınıza değer katmayı amaçlıyoruz. 1989'dan beri sektördeki liderliğimizi sürdürerek, evinizin bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Hakkımızda Resmi

Misyonumuz

Misyonumuz, mutfak, mobilya, kapı ve ahşap alanlarında özgün ve kaliteli ürünler sunarak, müşterilerimizin beklentilerini aşmak ve yaşam alanlarını güzelleştirmektir. Her projede yenilikçi çözümler üreterek, müşteri odaklı yaklaşımımızla sektörde öncü olmayı sürdürmek ve topluma değer katmak için çalışıyoruz. Ahşabın doğal güzelliğini ve dayanıklılığını en iyi şekilde kullanarak, sürdürülebilir bir gelecek için çevresel sorumluluğumuzu da yerine getiriyoruz. Ayrıca, teknolojik yenilikleri takip ederek üretim süreçlerimizi daha verimli hale getirerek küresel pazarlarda rekabet edebilir bir konuma ulaşmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Mutfak, mobilya, kapı ve ahşap alanlarında imalat yapan firmamız olarak, sektörde öncü ve yenilikçi bir marka olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize estetik, fonksiyonellik ve kaliteyi bir arada sunarak, yaşam alanlarını dönüştürmek ve insanların hayallerini gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz. Her projede müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, ihracat olanaklarından yararlanarak uluslararası alanda da varlığımızı sürdürmeyi ve teknolojiyi kullanarak üretim süreçlerimizi iyileştirmeyi amaçlıyoruz.

Değerlerimiz

"Hazır mutfak ve mobilya üretiminde 1989’dan beri bölgenin Lideri. İç mimarlık hizmetleriyle, size özel tasarımlarla mobilyalar üretiyoruz. 30 yıldır Binlerce evin mutfak ve mobilyalarını tasarlayıp evinizin bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.